Logistilised lahendused

Standardseeria toodete laovaru pidamise ja regulaarsete transpordilahenduste kombinatsioon võimaldab pakkuda head tarneaega ja klientidel turu vajadustele kiiremini reageerida.

Kauba tarneaeg, nii maanteetranspordiga Euroopa mandriosas kui ka meretranspordiga Suurbritanniasse, on tavaliselt kaks nädalat tellimuse esitamisest. Mõnikord võib hea ajastuse korral tarneaeg ka lühem olla.

Imprestil on lojaalsed ja usaldusväärsed logistikapartnerid, kes aitavad tegevusi ette planeerida ja reageerivad kiiresti hetke vajadustele, nii et ka keerulisemad logistilised lahendused korraldatakse hõlpsalt ja kiiresti.

Umbes iga kümne päeva tagant läheb Eestist Suurbritanniasse Harwichi sadamasse ro-ro-laev, mis muude kaupadega koos veab Impresti süvaimmutatud poste ja aiatooteid mafi platvormidel. Tarneprotsessi on aastate jooksul pidevalt täiustatud.

Lisaks laevaliinile aitavad kaupa sihtkohta toimetada Eesti ja Suurbritannia maanteetranspordi ettevõtted, kõik pühendunud kiire ja tõhusa veoteenuse pakkumisele ning kõigi osapoole ajaga kursis hoidmisele.

Kliendikesksed logistikalahendused teevad koostöö Imprestiga lihtsaks ja tulusaks.