Privaatsuspoliitika

KÜPSISTE KASUTAMINE

Palmako kasutab oma veebilehel Google Analyticsi veebianalüüsi teenust, mida pakub Google, Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA). Google Analytics kasutab nn küpsiseid, et koguda infot, kuidas külastajad veebilehte kasutavad. Palmako kasutab saadud infot, et koostada aruandeid ja teha veebilehte paremaks. Küpsiseid kasutatakse ka pakkumiste ja reklaamide asjakohasemaks muutmiseks ja sihtimiseks. Küpsised koguvad anonüümset teavet näiteks veebilehe külastajate arvu, IP-aadressi, veebilehe külastuste aja, koha ja sageduse kohta. See info edastatakse tavaliselt Google serverisse USA-s ja talletatakse seal. Google’i privaatsuspoliitikaga on võimalik tutvuda siin: https://www.google.com/intl/eng/policies/privacy/.

Palmako veebilehel on järgmised küpsised.

  • Ajutised küpsised, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust. Nende küpsiste abil salvestab server teavet veebilehe tegevuste kohta, mis lubab kasutajal jätkata sealt, kuhu ta eelmisel korral pooleli jäi.
  • Püsiküpsised, mis salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehitseja sulgemist. Neid küpsiseid kasutatakse külastaja eelistuste salvestamiseks.
  • Esimeste osapoolte küpsised, mis pärinevad teenuse osutaja võrgulehelt ja võivad olla nii ajutised kui ka püsivad. Nende küpsiste abil saab salvestada teavet, mida taaskasutatakse järgmisel korral, kui veebilehte külastatakse.
  • Kolmandate osapoolte küpsised, mida kasutavad teenuse osutaja partnerite veebilehed, mis on teenuse osutaja veebilehele lisatud või lingitud.

Veebilehel kasutatakse veel neid küpsiseid:

  • has_js: Seda küpsist kasutatakse eesmärgiga teha kindlaks teie brauseri JavaScripti rakenduse olek (aktiivne/mitteaktiivne). Brauseri sulgedes see kustutatakse automaatselt.
  • PHP sessioonicookie algusega SESSID: Seda küpsist kasutatakse PHP sessiooniinfo alles hoidmiseks, ennekõike aitab see tagada ostukorvi funktsionaalsuse.

Kasutajal on võimalik keelata küpsistel veebisaidi kasutamise kohta kogutud andmete edastamine Google’ile ja nende andmete edasine töötlemine Google’i serverites. Selleks peab kasutaja alla laadima vastava veebilehitseja lisa ning selle installeerima: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.