Tooted 01

Ekspert impregneeritud puidu alal

Ümarfreesitud postid ja latid moodustavad suurema osa Impresti toodangust. Imprest pakub laia sortimenti läbimõõtudega 40 kuni 200 mm ja pikkustega 0,6 kuni 4 meetrini. Samuti toodetakse poste ja latte vastavalt kliendi erisoovidele.

Ettevõttest 02

EESTI KAPITALIL ETTEVÕTE

Kuulumine Eesti suurimasse metsa- ja puidutööstuskontserni Lemeks Grupp võimaldab olla osa terviklikust tarneahelast.

Palmako AS äriidee on müüa laia valikut kõrgekvaliteedilisi puittooteid teadlikule ja keskkonda väärtustavale inimesele.

Palmako AS-il on välisesindused Rootsis, Norras, Suurbritannias, Prantsusmaal, Saksamaal ja Ameerika Ühendriikides. 93% ettevõte toodangust eksporditakse rohkem kui 30 riiki üle maailma.

Kvaliteet 03

OLULISIM ON TOOTE KVALITEET

Imprest kasutab oma toodete jaoks kvaliteetset Eesti metsadest pärit puitu. Karmide ilmastikuolude tõttu on puu kasvanud aeglaselt ja seega on puit tugev ja vastupidav. Koos kõrgekvaliteedilise süvaimmutusega suureneb märgatavalt postide eluiga!  

Imprestil on NTR A ja NTR AB sertifikaat ning on Inglismaa puidukaitseassotsatsiooni WPA liige. Impresti Preemium sarja tooted on sertifitseeritud WPA auditeerimissüsteemi kohaselt ja neil on lubatud kanda logo "WPA Benchmark".

Tootmine 04

KÕRGE TOOTLIKKUS JA TOODETE ÕIGE KVALITEET

Imprest on Baltimaade juhtiv ümarfreesitud aiatoodete tootja. Ümarfreesitud toodete tootmist alustati Impresti kaubamärgi all 2000. aastal, tänaseks eksporditakse 93% toodangust. Aastas toodetakse üle 25 000 m3 ümarfreesitud puittooteid.

Euroopa parimate tootjate seadmed, hoolikalt valitud tarnijad, professionaalsed töötajad ja hea meeskonnatöö võimaldavad Imprestil saavutada kõrge tootlikkuse ja õige kvaliteedi.

 

Müügi- ja garantiitingimused 05

LAI SORTIMENT JA KUNI 25 AASTAT GARANTIID

Eesti turul saab Impresti tooteid osta kõigist suurematest aiandus- ja ehitusmaterjalide kauplustest. Teistel turgudel müümiseks teeb Imprest koostööd kohalike professionaalsete puidukaupmeestega, kes on tuntud oma hea kvaliteedi ja teeninduse poolest.

Koostöös Rütgers Organics GmbH ja kasutades nende puidukaitsevahendit impralit®-KDS pakume Postsaveri kaitsevarrukaga postidele 25-aastast ja Premium kvaliteediga postidele 15-aastast garantiid. Pikaajaline garantii julgustab kasutama Impresti poste pikaealiste piirdeaaedade rajamiseks ja maastikukujundustöödeks.