Aiapostid

Ümarfreesitud postid ja latid moodustavad suurema osa Impresti toodangust. Pakume laia sortimenti läbimõõtudega 40 kuni 200 mm ja pikkustega 0,6 kuni 4 meetrini.

    
 teritatud  faasitud  kapitud

Puidu kvaliteet

Imprest kasutab oma toodete jaoks kvaliteetset Eesti metsadest pärit puitu. Karmide ilmastikuolude tõttu on puu kasvanud aeglaselt ja seega on puit tugev ja vastupidav. Koos kõrgekvaliteedilise süvaimmutusega suureneb märgatavalt postide eluiga!

Freesimise kvaliteet

Enne tootmisliinile jõudmist läbivad kõik tüved mitmekordse hoolika kontrolli - esimene kord metsas ülestöötaja poolt ja teine kord sorteerliinil operaatori valvsa silma all. Lõplik kontroll teostatakse vahetult peale freesimist ja enne lõpptoote pakkimist. Mitmekordne kontroll tagab, et kliendini jõudev kaup on kena väljanägemisega ja kvaliteetne.

Pakkimise kvaliteet

Impresti toodete pakkimist on paljudel eksportturgudel alati ära märgitud kui üht parimat! Kuna kõik pakid on täiesti kandilised, on neid lihtne käsitseda ning ladustada. Kindel vorm võimaldab pidada kena ja korras ladu, kus on kõik on omal kohal ja kergesti leitav. Pakid on kokku pandud nii, et nad hoiavad oma vormi ka siis, kui pakk on avatud. Seega ei "põgene" ümarad postid niipea, kui lindid avatakse.

Kuivatusega täispakk