Meeskond

Juhatus ja raamatupidamine
Timo Hermlin
Juhataja
Tel:    744 6530
GSM: 501 0551
Faks: 744 6534
timo@imprest.ee
Kaja Jõeleht
Pearaamatupidaja
Tel:    744 6537
GSM: 516 3573
Faks: 744 6534
kaja@imprest.ee               
Katrin Kronbergs
Raamatupidaja
GSM: 5302 2333
Faks:  744 6534
katrin.kronbergs@imprest.ee          
Tairi Tambik
Sekretär-personaliassistent
Tel:      329 5824
GSM:  5301 0098
Faks:   329 5823
tairi.tambik@imprest.ee 
       
Müük ja turundus      
Jana Mõts
Müügijuht
(eksport)
Tel:    744 6533
GSM: 523 2799
Faks: 744 6534
jana@imprest.ee 
Airini Laas
Müügispetsialist
(eksport)
Tel:    744 6536
GSM: 527 6888
Faks: 744 6534
airini@imprest.ee
Merit Maiste
Müügiassistent
(eksport)
Tel: 744 6535
GSM: 5190 2291
Faks: 744 6534
merit.maiste@imprest.ee
 
       
Timo Penu
Müügijuht (Eesti, Läti, Leedu ja Soome)
Tel: 744 6532
GSM: 525 5599
Faks: 744 6534
timo.penu@palmako.ee
Toomas Vabamäe
Müügispetsialist (Eesti, Läti, Leedu)
Tel: 744 6538
GSM: 5912 8300
Faks: 744 6534
toomas.vabamae@palmako.ee
Erle Tilk
Müügiassistent
(Skandinaavia)
GSM: 523 8554
Faks: 744 6534
erle.tilk@imprest.ee
 
Anne Rebenits
Turundusspetsialist
GSM: 5693 0042
Faks: 744 6534
anne.rebenits@imprest.ee
       
Logistika      
Tõnis Tagel
Lao- ja tarnejuht
GSM: 507 6924
Faks: 329 5823   
tonis@imprest.ee

Indrek Laulik
Laojuht
GSM: 5347 9817
indrek@imprest.ee       
Helen Matsutsa
Laoassistent
GSM:585 58587
helen.matsutsa@imprest.ee

Kaidi Rebane
Logistikaspetsialist
Tel:    744 6531
GSM: 514 1046
Faks: 744 6534
kaidi@imprest.ee 
Ost ja toorme varumine    
Anneli Neumann
Ostujuht
GSM: 510 2377
Faks: 329 5823
annelin@imprest.ee
Aldo Raja
Toormevarumise juht
Tel:    329 5826
GSM: 517 0685
Faks: 329 5823
aldo@imprest.ee
Terje Vasiljuk
Toorme laoarvestaja
GSM:  5343 7413
Faks:   329 5823
terje@imprest.ee
 
Tootmine      
Elmar Tõnson       
Tootmisjuht     
GSM: 506 2468
Faks: 329 5823
elmar@imprest.ee
Reet Vellamäe
Tootmise laoarvestaja  
GSM:  5300 9700
Faks:   329 5823
reet@imprest.ee
Vahur Veeroja
Tehnoloog-tootejuht
GSM: 505 0980
Faks: 744 6534
vahur.veeroja@imprest.ee