Postsaver kaitsevarrukas pikendab aiaposti eluiga kaks korda!

Iga aiaehitaja soovib, et aiale tehtavad kulutused ennast õigustaks ja aed võimalikult kaua vastu peaks.

Puidust aiapostide eluiga aitab oluliselt pikendada puidukaitsevahendiga süvaimmutamine. Süvaimmutatud aiapostid kestavad sõltuvalt puuliigist 10-15 aastat. Võrgu või elektrikarjusega põllumajandusaedade puhul võib immutatud post siiski vastupidavuselt piirdematerjalile alla jääda ja võib juhtuda, et pealtnäha korras aed vajab siiski postide väljavahetamist.

Kõige haavatavamad on postid just maapinna piiril, kus õhk, niiskus ja posti ümbritsev orgaanika loovad ideaalsed tingimused hallitusele ja mädanikule. Ajapikku muudavad need posti hapraks ja lõpuks vajub aed nö jala pealt pikali.

Postsaver bituumensisuga kaitsevarrukas kaitseb puidust aiapostide kõige tundlikumat ala, hoides puidukaitsevahendi posti sees ning puidulagundajad eemal. Nii kaitseb Postsaver poste mädanemise eest ja pikendab postide eluiga kuni 20 aastani.
  

Postsaver kaitseb posti kõige haavatavamat osa

Postsaver bituumensisuga kaitsevarrukas
 
Postsaver kaitsevarrukas koosneb kahest kihist – väline tugev polüeteenkiht ning selle all sulatatav bituumensisu, mis kuumutamisel „liimib“ kaitsevarruka posti külge. Posti külge kinnitatuna on polüeteenkiht piisavalt tugev, et poste võib lüüa ka kivisesse pinnasesse.

Kuigi Postsaver kaitsega postid on tavalistest puitpostidest mõnevõrra kallimad, säästavad nad kokkuvõttes tänu vastupidavusele nii aiaomaniku aega ja närve, kui ka rahakotti aia uuendamise ja ülalpidamise kulude arvelt.

Pakume Postsaver kaitsega ümarfreesitud ning immutatud aiaposte järgmistes mõõtudes:
 
 Läbimõõt    75 mm   85 mm   100 mm   125 mm 
Pikkus  1,8 m  1,8 m  1,8 m  2,4 m

Suuremahuliste tellimuste korral on võimalikud ka erimõõdud. Põhjalikuma kirjeldusega tutvumiseks vaata Postsaveri tootelehte: http://www.imprest.ee/ET/posts/postsaver-posts/

Mitmes erinevas läbimõõdus Postsaver kaitsevarrukaid saab osta ka eraldi ning sobivatele postidele (nii ümaratele kui kandilistele) ise paigaldada. Paigaldamine on lihtne ega vaja erioskusi. Kuumutamiseks sobib lihtne gaasipõleti ning õige asukoha aitab määrata kaitsevarrukale märgitud valge maapiiri joon.

Õigesti paigaldatud Postsaver kaitseb posti ja kahekordistab selle eluiga!

Postsaver postidega võrkaed püsib kaua