Tutvustus

AS Imprest on Baltimaade juhtiv ümarfreesitud ja süvaimmutatud puidust aiatoodete tootja ja turustaja. Alustasime tegevust 2000.a lõpus ja tänaseks müüme 93% oma toodangust 24 Euroopa turul enam kui 250 ärikliendile. Kohalikul turul varustame kõiki suuremaid aia- ja ehituskaupluseid. Oleme Eesti ettevõte, kuuludes Lemeks gruppi. See tagab kiire ja paindliku otsustusprotsessi ning finantsstabiilsuse. Samuti on grupi varumisettevõtted toeks toormaterjaliga varustamisel. Vaata lisaks http://www.lemeks.ee/.

Meie tehas asub Ojakülas, Viru-Nigula vallas, Lääne-Virumaal, kus anname tööd 72 inimesele. Müügikontor Tartus hõlmab veel 8 inimest ja kokku on meid 80. Parimate Euroopa masinatootjate poolt valmistatud sisseseade, hoolikalt valitud tarnijad, professionaalne personal ja hea meeskonnatöö tagab kõrge tootlikkuse ja õige kvaliteedi. 

Toodame ja müüme laias valikus erinevaid süvaimmutatud puittooteid järgnevates tootegruppides:
Postid ja latid: aiapostid, istutuspostid, väravapostid, puuritud postid, aialatid jne
 Mänguväljakud: kiiged, tornid, liivakastid, aksessuaarid jne
Aiandustooted: peenraäärised, aiaelemendid, lillekastid jne

Toormaterjal pärineb 100% Eesti metsadest ja selle päritolu on kontrollitud. Imprestile on omistatud FSC® (FSC-C001675)(Forest Stewardship Council) nimeline tarneahelasertifikaat, mis tõendab, et meie toodang pärineb heaperemehelikult majandatud metsadest. Immutuskemikaalina on kasutusel tänastele Euroopa ohutusnõuetele vastav arseeni ja kroomivaba vaseühenditel baseeruv vesilahus Impralit®-KDS. Kõik Impresti mänguatraktsioonid vastavad Euroopa ohutusnõuetele ja kannavad CE märki. Lisaks on klientide soovil täiendavalt sertifitseeritud paljud tooted ka TÜV poolt.

Impresti äriideeks on müüa ja toota kauakestvaid puidust tooteid aeda, maale ja linna.

Meie missiooniks on tagada kestvaimad puidulahendused kiireima tarnega.

Meie põhiväärtused on:
•  meeskonnatöö
•  kiirus ja paindlikkus
•  täpsus ja ausus
•  sõbralikkus
•  lihtsus ja praktilisus
•  lojaalsus